Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Omówienia rynku online

Bądź na bieżąco-cotygodniowe omówienia rynku on-line w SIG! Przegląd wybranych spółek, indeksów, walut i surowców na ekranie Twojego komputera. Prowadzący: Paweł Szczepanik. 

Cotygodniowe omówienia rynku on-line w SIG:

  • 90-120 minutowa analiza on-line, omówienie wybranych spółek, indeksów, walut i surowców
  • bez wychodzenia z domu, na ekranie Twojego komputera
  • dostęp do nagrania video z omówienia rynku on-line - odtworzenie w wybranym przez Ciebie, dogodnym momencie
  • 109 zł za 4 spotkania z rzędu
  • dla absolwentów naszych kursów oraz członków SII: 99 zł za 4 spotkania z rzędu
  • prowadzący: Paweł Szczepanik - ponad 25 lat praktyki na rynku

Omówienia rynku odbywają się co poniedziałek o godzinie 18. W poniedziałek wieczorem, jeśli nie wystąpią problemy techniczne, uczestnicy otrzymują również link do nagrania z zamieszczonym odpowiednio skonwertowanym plikiem, tak aby móc go odtworzyć w dogodnym momencie oraz bez względu na kodeki zainstalowane w komputerach. Osoby zainteresowane udziałem w omówieniach rynku on-line prosimy o kontakt: biuro@sig.edu.pl , lub zapis poprzez formularz

Disclaimer:

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. 
 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!