Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Skuteczne Strategie Świecowe

Kurs Skuteczne Strategie Świecowe to niezbędny fundament, aby zacząć skuteczną analizę techniczną. Jest to kurs z jednej strony wprowadzający, ale jednocześnie omawiane w nim formacje i setupy są w pełni wystarczające do zawierania zyskownych transakcji.

Ten kurs to nie jest analiza formacji świecowych opisywana w książkach. Korzystamy z czterech formacji świecowych i łączymy je z pozostałymi narzędziami. 

Od czego ma zacząć początkujący? Jakimi techniki ma posługiwać się zaawansowany? Jakie setupy wybrać dla siebie i na co zawierać transakcje? 

Celem kursu jest zaprezentowanie i wyselekcjonowanie formacji i setupów, którymi będziemy posługiwali się systematycznie. W opinii autora cel ten został osiągnięty.Prezentowane podejście przetrwało próbę czasu. Pierwsza edycja kursu zakończyła się na wykresach w 2016 roku. W tej edycji kursu oglądamy wykresy do 2019 roku. Wykresy z okresu 2017-2019 (których w 2016 roku nie mogliśmy znać) dowiodły słuszności nauczanego podejścia. Naturalna kontynuacja w celu sprawdzenia jak prezentowane podejście sobie poradziło jest dodatkowym atutem.Skuteczne strategie świecowe to internetowy kurs, który pomoże Ci zbudować fundament inwestowania na giełdzie, na dowolnym rynku i dowolnym instrumencie. Spowoduje to, że stworzysz własny styl inwestowania oraz wykształcisz w sobie nawyk gry na konkretne układy, bez emocji. 

Najważniejsze setupy i formacje w Skutecznych Strategiach Świecowych to: 

  • czyste wybicia mechaniczne - prezentacja statystyk historycznych 
  • świece chaotyczne - jeden z najsilniejszych setupów w analizie technicznej
  • Inside Bar plus Shark - w odpowiedniej konfiguracji
  • RGR - dwa setupy na negację 
  • Święty Graal i jego negacja
  • dwie wstęgi 15-45
  • RSI - wykończenie struktury
  • formacja 123

 
 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!