Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
SIG - Szkolenia z inwestycji giełdowych
 
 
 

Omówienia rynku online

 
Poniedziałki, g.18

DAX praktycznie

 
Warszawa, 18/11/2017

Strategie na SP500

 
Nowy termin wkrótce

TopTrader®

 
Nowy termin wkrótce- zapisy
 
 
 

TopTrader®

Nowy TOPTRADER® 

 


Dlaczego nowy? 

Szkolenie TopTrader zostało uzupełnione o zagrania z lat 2015 - 2016. Strategie i podejście są te same co w poprzednich edycjach, ale wykresy zostały zaktualizowane do wykresów bieżących. Dowodzi to skuteczności podejścia pracującego bardzo dobrze już od kilku lat.

Jest to kurs, który w dużym stopniu skupia się na polskim rynku akcji. Ma oczywiście zastosowanie na każdym rynku (nauczane strategie można również z powodzeniem stosować na rynku akcji amerykańskich), przykłady i wykresy dotyczą w zasadzie wyłącznie polskich akcji oraz polskich indeksów.   

 

Szkolenie TopTrader:

 • kurs najbardziej zbliżony do warunków realnych 
 • kompletna i logiczna strategia inwestycyjna, od momentu otwarcia pozycji do jej zamknięcia
 • tylko 2 wskaźniki pomocnicze   
 • bez zniesień, geometrii, projekcji
 • zarządzanie pozycją 
 • duży stopień automatyzacji decyzji 

Struktura szkolenia TopTrader:

Kurs składa się z 6 części. Każda z 5 części stanowi niezależną strategię inwestycyjne lub setup. Połączenie tych 5 części w jedną strategię powoduje wysoką ilość transakcji udanych i powoduje, że TopTrader jest kursem będącym kompletną strategią inwestycyjną.  

 • Część 1 - kompresja i zajmowanie pozycji na początku impulsu   
 • Część 2 - dołączanie do istniejącego już trendu (np. zamknęliśmy pozycję otwartą w części 1, a rynek nadal rośnie). W którym miejscu i na podstawie jakich narzędzi dołączyć do trendu z wysokim prawdopodobieństwem powodzenia?
 • Część 3 - samodzielna formacja mogąca także współpracować ze strategiami powyższymi (bardzo skuteczna, handlowana kiedy się pojawia i wtedy płaci. Nie występuje oczywiście codziennie na pojedynczym instrumencie, ale na 400 spółkach zawsze jakaś gdzieś się rysuje)  
 • Część 4 - kolejna samodzielna formacja mogąca także współpracować ze strategiami powyższymi (bardzo skuteczna, handlowana kiedy się pojawia i wtedy płaci. Nie występuje oczywiście codziennie na pojedynczym instrumencie, na 400 spółkach zawsze jakaś gdzieś się rysuje). Pojawiła się w 2016 r. na wykresach WIG20, SP500, DAX inicjując silny impuls wzrostowy. Jest na tyle silna, że można handlować wyłącznie na ten układ.  
 • Część 5 - strategia miesięczna. Określa kierunek rynku w dłuższej perspektywie, może stanowić samodzielną i skuteczną strategię. Podejście niezbędne dla tych, którzy liczą na 30% i większe zwroty z pojedynczych transakcji. Takie transakcje muszą przecież trwać i często trwają po kilka miesięcy. Spółka raczej nie rośnie np. 70% w 3 sesje, najczęściej zajmuje to kilka miesięcy.  
 • Część 6 - połączenie powyższych części w jedną całość na przykładach z lat 2015 - 2016. Omawiane są zagrania mające potwierdzenie, iż faktycznie takie zagrania miały miejsce.

 

Zawartość kursu: 

 

 • 350 slajdów w kolorze 
 • 10 filmów wideo 
 • gotowe formuły wskaźników do Amibrokera 
 • brak Amibrokera nie stanowi przeszkody, strategię można realizować na każdej platformie.    

Organizacja szkolenia:

 

Szkolenie TopTrader trwa jeden dzień (sobota)

 • Cena: 2800 zł

W cenę szkolenia wliczone są obszerne materiały szkoleniowe, przerwy kawowe oraz lunch. Istnieje możliwość wystawienia rachunku za szkolenie.

 

W celu rezerwacji miejsca prosimy o wypełnienia formularza rejestracyjnego lub wysłanie maila na adres: biuro@sig.edu.pl , w temacie podając TopTrader. 


Liczba miejsc ograniczona!

 

Zniżki:

Dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych 10 % zniżki od ceny- prosimy o podanie numeru członkowskiego w SII w formularzu rejestracyjnym lub w treści maila.

Dla absolwentów poprzednich edycji szkolenia TopTrader cena wynosi 1800 zł.

Zniżki nie kumulują się.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!