Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
SIG - Szkolenia z inwestycji giełdowych
 
 
 

Omówienia rynku online

 
Poniedziałki, g.18

Kursy online

 
Strategie Akcyjne Praktycznie Skuteczne Strategie Świecowe Amibroker Praktycznie

DAX praktycznie

 
Nowy termin wkrótce

Strategie na SP500

 
Nowy termin wkrótce
 
 
 

Strategie nauczane w SIG

  • Strategia DAX 1 - Strategia w 100% mechaniczna. Charakteryzuje się wyższym targetem i większym poziomem zlecenia obronnego. Nie wymaga bycia przy komputerze cały czas podczas trwania transakcji. Kręgosłupem strategii jest podejście, które w okresie styczeń 2010 - listopad 2015 dało sumaryczny zysk 8648 pkt.

 

  • Strategia DAX 2 - Charakteryzuje się targetem w okolicach 40 punktów oraz stop lossem w przedziale 15-20 punktów. Strategia w 100% automatyczna  w pierwszym wariancie oraz wymagająca myślenia w wariancie drugim.  W wariancie 100% mechanicznym w okresie styczeń - październik 2015 sumaryczny zysk wyniósł 2781 pkt. 

 

  • Strategia ES 1 - Wejście w rynek oraz zlecenie obronne ustawiane w sposób automatyczny.

 

  • Podsumowanie - Zagrania zgodne z nauczanymi strategiami. Wyniki strategii na sesjach w dniach 26 i 27 listopada 2015 r.

 

  • Podsumowanie 2- Wyniki punktowe z zagrań zgodnych z nauczanymi strategiami za okres 30 listopada- 4 grudnia 2015 r.  

 
 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!