Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
SIG - Szkolenia z inwestycji giełdowych
 
 
 

Omówienia rynku online

 
Poniedziałki, g.18

Kursy online

 
Strategie Akcyjne Praktycznie Skuteczne Strategie Świecowe Amibroker Praktycznie

DAX praktycznie

 
Nowy termin wkrótce

Strategie na SP500

 
Nowy termin wkrótce
 
 
 

Czego uczymy

"Wiedza jest siłą".


W dobie Internetu inwestowanie na giełdzie daje wolność. Wolność inwestowania z każdego miejsca, na każdym rynku. Jednak aby stać się skutecznym inwestorem należy poświęcić czas na zrozumienie natury tego biznesu. Inwestor, który chce odnieść sukces musi nauczyć się określać, które informacje płynące z wykresu są dla niego istotne, aby na tej podstawie oraz na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia podejmować decyzje inwestycyjne. W dalszej kolejności należy poświęcić czas na wypracowanie i nauczenie się systematycznego podejścia, ciągłego podejmowania decyzji w oparciu o nabytą wiedzę i doświadczenie rynkowe.

Na naszych kursach stawiamy na praktykę, pomijając zbędną teorię - pokazujemy tylko te elementy, które w praktyce są skuteczne. Omawiamy wyłącznie te techniki i formacje, których sami używamy na co dzień. Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń:

Prowadzimy również cotygodniowe omówienia rynku on-line. Jest to godzinny przegląd wybranych spółek, indeksów, walut i surowców na ekranie Twojego komputera.

 

Zapraszamy również do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym można kupić:

  • 142 stronicowy ebook "Psychologia rynku", autorstwa Pawła Szczepanika
  • bazę danych do symulacji na DAX oraz SP500 
  • 150 minutowy kurs online " Przedsionek analizy technicznej dla początkujących i dla zaawansowanych"

 

 
 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!