SIG - Szkolenia z inwestycji giełdowych

Strategie na SP500

II kwartał 2018

O nas

Szkolenia z Inwestycji Giełdowych (SIG) to firma stawiająca na praktyczny aspekt inwestowania na giełdzie. Specjalizujemy się w edukacji Inwestorów o różnym poziomie wiedzy - zarówno tych doświadczonych, jak i tych stawiających pierwsze kroki na giełdzie. Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez Pawła Szczepanika- doświadczonego inwestora i wykładowcę.

Paweł Szczepanik:

• 25 lat praktyki rynkowej, w tym 18 lat pracy w biurze maklerskim
  • Licencja maklera z uprawnieniami doradczymi
  • Ekspert programów TVN24 Biznes i Świat
  • Specjalizacja: zajmowanie pozycji na rynku na konkretne setupy w sposób niemalże mechaniczny. Stałe i jasno określone zasady postępowania na rynku od momentu otwarcia pozycji do jej zamknięcia. Analiza czystego wykresu bez zniesień, teorii fal, wskaźników, analizy świec. Strategie krótkoterminowe ze wskazaniem na najbardziej płynne spółki oraz kontrakty na indeksy.
  • Wielokrotny wykładowca podczas konferencji WallStreet, Profesjonalny Inwestor oraz szkoleń Strefy Inwestorów, Gazety Giełdy Parkiet, Giełdy Papierów Wartościowych, na wyższych uczelniach ekonomicznych na terenie całego kraju.

Na organizowanych przez nas kursach:

• Kładziemy duży akcent na aspekt praktyczny szkolenia - omawiamy wiele przykładów z rynku z okresu bieżącego;
  • Stawiamy na prosty przekaz - nie podajemy wiedzy w sposób akademicki, nie stosujemy angielskiego nazewnictwa;
  • Pozostajemy w kontakcie z uczestnikami naszych kursów, którzy po ukończonym kursie mają stałą możliwość kontaktu mailowego oraz telefonicznego z wykładowcą Pawłem Szczepanikiem;
  • Dbamy o to, by liczba osóbna poszczególnych kursach była ograniczona i ściśle określona - dzięki temu każdy uczestnik ma kontakt z wykładowcą i aktywnie uczestniczy w szkoleniu.

Istnieje również możliwość zorganizowania mentoringu prywatnego - szkolenia lub cyklu szkoleń dopasowanego do potrzeb i wymagań Klienta oraz w terminie i w miejscu wskazanym przez Niego.

Firmy nastawione na rozwój zawodowy swojej kadry zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowań na szkolenia zamknięte z dziedziny inwestowania na giełdzie. Wspólnie z Wami stworzymy indywidualny program, dopasowany do wymagań oraz poziomu wiedzy uczestników.

Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

ZAMÓW
ajax