Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

O nas

Szkolenia z Inwestycji Giełdowych (SIG) to firma stawiająca na praktyczny aspekt inwestowania na giełdzie. Specjalizujemy się w edukacji Inwestorów o różnym poziomie wiedzy - zarówno tych doświadczonych, jak i tych stawiających pierwsze kroki na giełdzie. Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez Pawła Szczepanika- doświadczonego inwestora i wykładowcę.

Na organizowanych przez nas kursach:

  • Kładziemy duży akcent na aspekt praktyczny szkolenia - omawiamy wiele przykładów z rynku z okresu bieżącego
  • Stawiamy na prosty przekaz - nie podajemy wiedzy w sposób akademicki,a praktyczny
  • Pozostajemy w kontakcie z uczestnikami naszych kursów, którzy po ukończonym kursie mają stałą możliwość kontaktu mailowego oraz telefonicznego z Pawłem Szczepanikiem.

Istnieje również możliwość zorganizowania mentoringu prywatnego - szkolenia lub cyklu szkoleń dopasowanego do potrzeb i wymagań Klienta oraz w terminie i w miejscu wskazanym przez Niego.

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń.
 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!