Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jeśli jesteś zainteresowanycotygodniowymi omówieniami rynku on-line wypełnij poniższy formularz rejestracyjny bądź napisz: biuro@sig.edu.pl 

Omówienia rynku on-line w SIG odbywają się w poniedziałki o godzinie 18.

Po zgłoszeniu się na daną turę omówień rynku on-line, otrzymasz dokładną informację mailową na temat organizacji omówień oraz płatności.


 


 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 
 
 
 
 
 
 
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkolenia z Inwestycji Giełdowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U.z 2002 r Nr 101, poz. 926 z późń. zm.). Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych i marketingowych drogą elektroniczną przez Szkolenia z Inwestycji Giełdowych zgodnie z ustawą dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
 
 
*  Pola wymagane
ajax
Wysłano formularz zgłoszeniowy!
Błąd!W razie pytań lub jakichkolwiek wątpliwości dotyczących szkolenia prosimy o kontakt na adres
mailowy: biuro@sig.edu.pl bądź telefonicznie pod numerem: 606 666 978.


 
ZAMÓW
ajax
Zapisano email!
Błąd!